Akcja "Gorączka Złota"

W ramach akcji  „Gorączka Złota”  od 18.02.2019 r, zbieramy złote monety o nominałach 1, 2 i 5 groszy. Oprócz pozyskania środków na kolonie, działalność świetlic PCK i pomoc rzeczową dla dzieci z najuboższych rodzin, akcja ma również wymiar społeczny, ponieważ podczas akcji promowana jest idea wolontariatu – bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.

Biorąc udział w akcji pomagamy dzieciom

, gdyż zebrane fundusze pomogą nam zrealizować następujące działania:

- dofinansowanie wypoczynku letniego dla dzieci z rodzin najuboższych;

- pomoc rzeczowa (artykuły szkolne i żywnościowe) dla dzieci pochodzących z rodzin najuboższych;

- wyposażenie i funkcjonowanie świetlic środowiskowych PCK.

Jak możesz pomóc?

Poprzez wrzucanie do puszek PCK, rozmieszczonych na terenie szkoły, złotych monet o nominale 1, 2 lub 5 groszy.

W zeszłym roku w wyniku przeprowadzonej na terenie naszej szkoły akcji „Gorączka Złota” z monet o nominale 1, 2 i 5 groszy uzbieraliśmy 236,09 zł o łącznej wadze 21,5 kg.

Czy pomożesz nam przebić wynik z zeszłego roku?
 Prosimy o wsparcie.

Wolontariusze i opiekunowie SK PCK.