"Gorączka Złota" nadal trwa! Konkurs „Złota Szkoła 2019”

Przypominamy, że w naszej szkole trwa konkurs „Złota Szkoła 2019” w ramach akcji "Gorączka Złota". Organizatorem jest Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża. Biorąc udział w akcji pomagamy dzieciom, gdyż zebrane fundusze pozwolą  dofinansować wypoczynek  letni  organizowany przez PCK dla potrzebujących dzieci z terenu województwa małopolskiego.

Akcja polega na zebraniu jak największej wagi „złotych” monet o nominale o 1, 2 i 5 groszy do 31.05.2019 r. Celem konkursu jest uaktywnienie środowisk dziecięco-młodzieżowych oraz rodziców na krzywdę drugiego człowieka, promocja idei wolontariatu oraz promocja Organizatora jako organizacji pożytku publicznego. Czy uda nam się przebić wynik z roku ubiegłego? Mamy nadzieję, że tak. Bo jak nie my, to kto?

Czekamy na Ciebie!
Wolontariusze i opiekunowie SK PCK