Klasa 1b w bibliotece

15 lutego klasa 1b odwiedziła szkolna bibliotekę. Zapoznaliśmy się z zasadami wypożyczania książek i przypomnieliśmy sobie, jak o nie dbać. Lekcja biblioteczna upłynęła szybko, bo pani Ela przygotowała dla nas wiele niespodzianek. Zobaczyliśmy najmniejszą, największą i najstarszą książkę w szkolnej bibliotece. Rozwiązaliśmy wiele bajkowych zagadek. Zwiedziliśmy czytelnię. Gdy pani Ela uznała, że wiemy już wszystko, złożyliśmy uroczyste ślubowanie i zostaliśmy pasowani na czytelników. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy z nas otrzymał dyplom. Na zakończenie wypożyczyliśmy naszą pierwszą szkolną lekturę pod tytułem " Kapelusz Pani Wrony".  Na pewno chętnie będziemy odwiedzać szkolną bibliotekę i dbać o wypożyczone książki. Za zorganizowanie ciekawych zajęć dziękujemy pani Elżbiecie Hilt. Na fotorelację zapraszamy do galerii.