Konto Synergia a konto Librus

Drodzy Rodzice!

Otrzymaliście w szkole login i hasło do systemu Synergia. Dzięki niemu z dowolnej przeglądarki (synergia.librus.pl) możecie Państwo NIEODPŁATNIE przeglądać oceny i frekwencję swojego dziecka, terminarz klasy, plan lekcji oraz pisać i otrzymywać wiadomości do nauczycieli.

Niezależnie od tego firma Librus zaproponowała Rodzicom założenie Konta LIBRUS do korzystania z aplikacji mobilnej i dodatkowych funkcji.

Użytkownicy systemu Synergia mogą powiązać je z kontem z Kontem LIBRUS. Na stronach internetowych firmy znajdują się artykuły pomocne przy zakładaniu konta LIBRUS oraz tego, w jaki sposób należy powiązać Konto LIBRUS z kontem Synergia.

Zmiany te wprowadziły sporo zamieszania, zwłaszcza wśród dotychczasowych użytkowników aplikacji mobilnej. Otrzymali oni powiadomienie na swoich smartfonach, że dalsze korzystanie z aplikacji wymaga założenia konta LIBRUS.

Zanim zdecydujecie się Państwo na założenie konta LIBRUS, proszę uważnie zapoznać się z artykułami dotyczącymi nowego rozwiązania oraz regulaminu korzystania (dostępne na stronach firmy Librus sp. z.o.o.).

Proszę również zwrócić uwagę na to, że część funkcji w aplikacji mobilnej tzw. MOBILNE DODATKI wymaga opłaty. Jedną z nich jest możliwość odczytywania i pisania wiadomości (która w systemie Synergia jest nieodpłatna).

Anna Błaut

szkolny administrator dziennika elektronicznego