Mundurki

W związku z licznymi prośbami Rodziców oraz Nauczycieli o wznowienie dystrybucji mundurków informujemy, że Rada Rodziców wznawia dystrybucję mundurków szkolnych.

W roku szkolnym 2020/2021 obowiązek mundurkowy pozostaje zawieszony. Jeśli uczeń nie posiada mundurka, zobowiązany jest do noszenia w zamian podkoszulka w kolorze zielonym lub białym bez żadnych napisów, rysunków itp.

Prosimy o zapoznanie się z procedurą zamawiania mundurków zamieszczoną poniżej w linku.
Zamówienia indywidualne nie będą realizowane, zamówić mundurek można TYLKO według poniższej procedury za pośrednictwem skarbnika klasowego.

Zamówienia zgodnie z procedurą będą przyjmowane do dnia 16 października 2020r. Proszę wziąć pod uwagę, że może to być jedyna szansa na zakup mundurka w tym roku szkolnym.

Ze względu na stan epidemiczny, przy zamawianiu mundurków prosimy sugerować się tabelą rozmiarów (zamieszczona poniżej). Dodatkowo dzieci klas I będą mieć mierzone mundurki przez swoich wychowawców, jednak ostateczną decyzję o zamawianym rozmiarze podejmuje jednak Rodzic.

Rada Rodziców, zobowiązała się do wymiany za małych oryginalnie zapakowanych i nieużywanych mundurków na większe. Bardzo proszę o zebranie informacji przez Trójki klasowe o chęci wymiany koszulek (niezbędna informacja: imię i nazwisko ucznia oraz ilość zamienianych t-shirtów w rozmiarze X na rozmiar Y).

W przypadku pytań proszę o kontakt ze skarbnikiem RR panią Anną Kmiecik poprzez Librus lub mail: rr149krakow@gmail.com

Numer konta Rady Rodziców SP 149

ROZMIARY MUNDURKÓW I BLUZ

PROCEDURY ZAMAWIANIA MUNDURKÓW