OGÓLNOPOLSKI KONKURS LEKSYKALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MEMORY MASTER

20 listopada uczniowie naszej szkoły z klas IV, VI i VIII wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego MEMORY MASTER. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu leksykalnego składającego się z różnorodnych typów zadań sprawdzających znajomość słownictwa angielskiego z różnych działów tematycznych. Uczniowie musieli wykazać się również znajomością podstawowych zwrotów komunikacyjnych oraz wyrażeń czasownikowych.

Memory Master to konkurs, który nie tylko sprawdza wiedzę uczniów, ale przede wszystkim w nowoczesny sposób zachęca ich do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej. Uczniowie rozwiązywali test leksykalny online.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 10 lutego 2021 roku i rozesłane drogą pocztową do szkół.

Wszystkim uczestnikom  dziękujemy za udział w konkursie.

Szkolni koordynatorzy konkursu Memory Master

Anna Synoradzka i Małgorzata Widanka