Szkolenia profilaktyczne online

Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie zaprasza dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców na bezpłatne szkolenia z zakresu profilaktyki uzależnień. Będą się one odbywać zdalnie w dniach 4-15 stycznia.

Tematyka szkoleń obejmuje naukę i rozwój umiejętności społecznych, które są czynnikami chroniącymi przed uzależnieniami. Dzieci i młodzież mogą dowiedzieć się m.in. jak stosować zachowania asertywne, jak radzić sobie ze stresem, jak osiągać cele życiowe oraz jak wyrażać emocje. Dla rodziców i nauczycieli szkolenia będą szansą na poszerzenie wiedzy w zakresie budowania relacji, komunikacji wspierającej rozwój oraz metod przeciwdziałania zachowaniom ryzykownym u dzieci i młodzieży.

Szkolenia prowadzone są przez specjalistów psychoterapii uzależnień, psychologów i pedagogów. Osoby zainteresowane mogą zapisywać się pod numerem telefonu 668 367 615 lub drogą elektroniczną: profilaktyka3@mcpu.krakow.pl. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Szczegółowe informacje na temat programów znajdują się tutaj.

Harmonogram szkoleń [PDF]

Źródło: https://www.krakow.pl/

Realizacja projektu: edukator.krakow.pl

Projekt i realizacja:

powered by: vertooCMS

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM