Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym!

W Tauron Arenie oraz Parku Wodnym w Krakowie odbyły się eliminacje miejskie do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, których organizatorem jest Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Dębowska z klasy 5c, Zuzanna Utnik z klasy 5c,  Olaf Nowakowski z klasy 5a oraz Ignacy Kolanowski z klasy 5d. W pierwszym dniu nasza drużyna uczestniczyła w konkurencji pisemnej obejmującej znajomość przepisów ruchu drogowego (pojęcia, znaki drogowe, określanie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach). W drugim dniu uczniowie wykazali się praktyczną umiejętnością udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, a także uczestniczyli w konkurencji sprawnościowej (jazda na rowerze po miasteczku ruchu drogowego, tor przeszkód).
Teraz czekamy na wyniki :)
Trzymamy kciuki!!!
ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE