Warsztaty tworzenia ozdób choinkowych z drewna osikowego

Jak wspaniale jest wspólnie przygotowywać własne ozdoby na choinkę, przekonali się uczniowie klasy kl. 4b, którzy w miniony piątek (14.12.2018 r.) uczestniczyli w warsztatach tworzenia ozdób choinkowych z drewna osikowego. Wesoła atmosfera zbliżająca nas do Świąt Bożego Narodzenia, znajdująca się w tle pięknie udekorowana choinka, rozchodzący się po sali zapach upieczonych domowych pierniczków  oraz energia zachęcająca uczniów do działania, pozwoliła na stworzenie przepięknych małych dzieł. Dzięki Pani Dorotce, zwłaszcza jej ogromnemu zaangażowaniu w przygotowanie materiałów oraz przeprowadzenie zajęć, każdy uczeń stworzył niepowtarzalne dekoracje, które już wkrótce zagoszczą na naszych choinkach.

Zapraszamy na fotorelacje