Zbiórka karmy

W dniach 7 i 8 marca w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla psów i kotów z toczonej wojną Ukrainy. Zwierzęta są także jej ofiarami. Część z nich stała się uchodźcami, część pozostała wraz z opiekunami w schronach i korytarzach metra na Ukrainie. Ogromnym wyzwaniem jest wykarmienie zwierząt w rejonach najbardziej dotkniętych działaniami wojennymi. Z Polski regularnie wyjeżdżają konwoje zaopatrujące ukraińskich opiekunów w żywność dla zwierząt. Do zbiórki karmy przyłączyli się też uczniowie naszej szkoły. W trwającej 2 dni akcji, zebraliśmy blisko 70 kg karmy suchej i mokrej dla psów i kotów oraz ponad 2 kg smaczków dla zwierzaków. Karma została dostarczona pod krakowskie schronisko, skąd transportami KTOZ wyjechała na Ukrainę.

Bardzo dziękujemy Naszym Uczniom za wsparcie zbiórki