Nowości w bibliotece

Zapraszamy do odkrywania zakupionych książek w ramach NPRCz

Z radością informujemy, że nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o nowe książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa! Wśród nowych pozycji znajdują się kontynuacje popularnych serii, najności wydawnicze oraz książki, które sami wybraliście – podczas podawania tytułów podczas akcji Skrzynia Życzeń.

Książki znajdziecie na specjalnym regale NOWOŚCI, który czeka na Was w bibliotece. Jest to doskonała okazja, aby sięgnąć po książki, które już od dawna chcieliście przeczytać, lub odkryć zupełnie nowe historie.

Zapraszamy Was do odwiedzania biblioteki, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! Wasze zainteresowanie i propozycje pomagają nam tworzyć przestrzeń pełną literatury, która inspiruje, bawi i uczy. Nie czekajcie – przyjdźcie i przekonajcie się sami, jakie niespodzianki czekają na Was na półkach!

Do zobaczenia w bibliotece,

Nauczyciele bibliotekarze