Kadra

NAUCZYCIELE
SP 149

Nauczyciele w roku szkolnym 2022/2023

Wychowawcy w roku szkolnym 2022/2023

imię i nazwiskonauczany przedmiot
Adamek Agnieszka j. angielski
Adamiec Annaj. angielski
Antas Sylwiamatematyka
Babicz-Nowak Renatamatematyka
Barber AgnieszkaDyrektor szkoły, pedagog
Biłas Jowitachemia
Błaut Annamatematyka
Budziewska Magdalenaedukacja wczesnoszkolna
Bzdzion Teresaedukacja wczesnoszkolna
Cichy Magdalenaedukacja wczesnoszkolna
Dankowska Gabrielawychowawca świetlicy
Daśko Juliaj. angielski
Dębek Agataedukacja wczesnoszkolna
Duda Gabrielamatematyka
Dymek Marta (urlop)biologia, przyroda
Dziubałtowska Martynaj. polski
Fabijańska Annaedukacja wczesnoszkolna
Filar Annawychowanie do życia w rodzinie
Filek Annaedukacja wczesnoszkolna
Foremniak Adriannaj. angielski
Gancarz Agnieszkaj. angielski
Gaszyńska Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna
Gniewek Ewelinaj. niemiecki
s. Górniewicz Magdalenareligia
Gurgul Krystynamatematyka
Guziak Tadeusztechnika
Hanusiak Zbigniewedukacja dla bezpieczeństwa, geografia
Janik-Olchawa Nataliabiologia, przyroda
Jelonek Angelika (urlop)edukacja wczesnoszkolna
Jędrysiak Dariaj. polski
Kalyniak Nataliaasystent kulturowy
Kochanowska-Kapera Annawicedyrektor szkoły
Kocoń Aleksandraj. polski
Kofin Annabiologia, przyroda
Kołaczek Agnieszkawychowawca świetlicy
Kotarba - Drzewi Karolina (urlop)chemia
Kowalska Angelika (urlop)psycholog
Krasoń Magdalenawychowawca świetlicy
Królikowska Aleksandrareligia
Kurek Karolinawychowawca świetlicy, bibliotekarz
Kuźniar Mariolaj. polski, terapeuta pedagogiczny
Latko Joannapsycholog, doradztwo zawodowe
Litwiniuk Piotrmatematyka
Lorek - Skrobot Ewa (urlop)technika
Łepek Małgorzatawychowawca świetlicy
Łobodziec Nataliawychowawca świetlicy
Makuła Tomaszmatematyka
Mardyła Wiolettaj. polski dla cudzoziemców
Mazurek Marzenaj. polski
Mietlicka Elżbietawychowawca świetlicy
Myrek Martaedukacja wczesnoszkolna
Nerko Joannapsycholog
s. Nogaj Grażynareligia
Olbrycht-Pawłowicz Katarzynaplastyka
Ozimek Kamilinformatyka
Pałaszyńska Julitaedukacja wczesnoszkolna
Piech Mateuszwychowanie fizyczne
Pietrowska-Gruszka Edytanauczyciel współorganizujący
Pitala Dorotaedukacja wczesnoszkolna
Płaszewska Bożena edukacja wczesnoszkolna
Płonka Sylwiawychowawca świetlicy
Płońska-Murzańska Halinaj. polski
Raczyńska Ilonaj. angielski
Ratusz Annapedagog szkolny
Rączka Martalogopeda, surdopedagog, zajęcia rewalidacyjne
Rojowska-Wąchała Anna (urlop)edukacja wczesnoszkolna
Rosiek Joannalogopeda
Rosół Dominikajęzyk angielski
Ruszkowicz Ewamuzyka
Rybałtowski Michałjęzyk angielski
Rydzyńska Agnieszkawychowanie fizyczne
Salamon Katarzynaedukacja wczesnoszkolna
Shevchenko Oksanaasystent międzykulturowy
Sierżańska Katarzynaj. polski
Skarbek Joannawychowawca świetlicy
Sobieniewska Aleksandra wychowawca świetlicy
Spórna Annamatematyka
Stawowska Joannafizyka
Sternak Halinamatematyka
Stróż-Abratowska Larysarewalidacja
Synoradzka Annaj. angielski
Szczęśniak Monikaedukacja wczesnoszkolna, informatyka
Szefer-Walas Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna
Szydłowska Joannawychowanie fizyczne
Światłowska Adriannajęzyk angielski
Świstak Angelikamatematyka
Tota Ewaj. polski
Tylek Magdalenawychowawca świetlicy
Usyk Jadwigareligia
Widanka Małgorzataj. angielski
Wiercioch-Jachna Katarzynaj. polski
Wilczek Joannahistoria
Witkowska Jadwigareligia
Wołek Bartoszwychowanie - fizyczne
Wołoch Agnieszkahistoria
Wróbel Bogusławwicedyrektor szkoły, historia
Yushko Maryiaedukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
Zahora Tomaszwychowanie fizyczne
Zdanek Annaj. polski
Zieliński Adamgeografia, edukacja przez szachy
Ziemba Małgorzataedukacja wczesnoszkolna
Zienkiewicz Magdalenaedukacja wczesnoszkolna, edukacja przez szachy
Żółtak-Wyrwa Wioletaedukacja wczesnoszkolna
Klasa Wychowawca
kl. 1a Fabijańska Anna
kl. 1bPałaszyńska Julita
kl. 1cPitala Dorota
kl. 1dBzdzion Teresa
kl. 1eSzefer-Walas Agnieszka
kl. 2aMyrek Marta
kl. 2bCichy Magdalena
kl. 2cSzczęśniak Monika
kl. 2dZienkiewicz Magdalena
kl. 2eGaszyńska Agnieszka
kl. 2fSalamon Katarzyna
kl. 3aFilek Anna
kl. 3bPłaszewska Bożena
kl. 3cŻółtak - Wyrwa Wioleta
kl. 3dDębek Agata
kl. 3eZiemba Małgorzata
kl. 4aWilczek Joanna
kl. 4bBłaut Anna
kl. 4c Duda Gabriela
kl. 4dSynoradzka Anna
kl. 4eKocoń Aleksandra
kl. 5aZdanek Anna
kl. 5bWołoch Agnieszka
kl. 5cMakuła Tomasz
kl. 5dKofin Anna
kl. 5eMazurek Marzena
kl. 6aRuszkowicz Ewa
kl. 6bSierżańska Katarzyna
kl. 6cBabicz - Nowak Renata
kl. 6dTota Ewa
kl. 7aWiercioch - Jachna Katarzyna
kl. 7bZieliński Adam
kl. 8aPłońska - Murzańska Halina
kl. 8bWidanka Małgorzata