AKTYWNE PRZERWY – Ale Bajka!

12.01.2022 r środa, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu AKTYWNE PRZERWY – Ale Bajka!. Tym razem przerwy między lekcjami wypełnione zostały bajkami animowanymi z lamusa. Począwszy od 8.30 poprzez kolejne przerwy i lekcje dzieciaki poznały nie tylko historię bajki animacyjnej ale mogły zobaczyć jak bardzo „stare bajki” różnią się od tych obecnych. Na każdej z przerw nie brakowało tych najmłodszych i tych już całkiem dużych młodych ludzi. Wszyscy ochoczo zajmowali wygodne pufy i siedziska, żeby choć na chwilę przenieść się do świata animacji, bajki, humoru i inaczej spędzić przerwę. Najmłodsi wraz z Paniami korzystali ze swojego czasu między przerwami. Widać było ogromne zainteresowanie, nie brakowało śmiechu i próśb o kolejne spotkania. Widać, że aktywne przerwy są przysłowiowym strzałem w „10 ” a aktywnie spędzona przerwa jest nie tylko rozrywką, ale i świetnie spędzonym czasem w gronie kolegów i koleżanek. Do zobaczenia na kolejnych aktywnych przerwach w lutym…. ZUMBA IS CAMING 