NOWE, ZEWNĘTRZNE LODOWISKO W KRAKOWIE!

piątek, 3 grudnia, przy TAURON Arenie Kraków otwiera się strefa, jakiej jeszcze w stolicy Małopolski nie było – Zimowa Arena. Jej sercem będzie lodowisko na świeżym powietrzu. Ślizgawki przy Arenie potrwają do 28 lutego 2022 r. W wybranych godzinach wstęp będzie darmowy dla dzieci i młodzieży z Krakowa.

Dzięki współpracy z Wydziałem Sportu Urzędu Miasta Krakowa, od dnia 6 grudnia  dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w dni powszednie: w godz. od 9:00 do 15:00 (grudzień) będą mogli skorzystać z lodowiska bezpłatnie. Wstęp będzie możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Dzieci do lat 12 będą mogły jeździć na lodowisku wyłącznie z opiekunem (w tym przypadku konieczny jest zakup biletu przez osobę dorosłą). Z akcji będą mogły również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców. Wszystkim Użytkownikom Lodowiska zalecamy jazdę w kaskach, ochraniaczach na ręce, łokcie i kolana.

Cennik dla opiekunów

Bilet jednorazowy normalny – 15 zł

Bilet jednorazowy ulgowy* – 10 zł

Bilet jednorazowy dla osób posiadających Krakowską Kartę Rodzinną 3+ lub Kartę Dużej Rodziny lub orzeczenie o stopniu niepełnosprawności** – 6 zł

*Bilety ulgowe dla dzieci, młodzieży szkolnej do 18. roku życia i seniorów (powyżej 65 roku życia).

**Opiekun osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności – wstęp darmowy.

Informacje dodatkowe

Lodowisko dla wszystkich będzie działać od 3 grudnia 2021 r. do 28 lutego 2022 r. według harmonogramu dostępnego na stronie: www.tauronarenakrakow.pl, z wyłączeniem dni, w których warunki atmosferyczne uniemożliwią korzystanie z obiektu. Jednorazowe wejście na lodowisko trwa 120 minut od momentu zakupu biletu.

TAURON Arena Kraków zaprasza również na wyjątkowe ślizgawki, które cieszyły się dużym uznaniem podczas poprzedniej edycji lodowiska (wewnątrz Areny w 2020 roku). W planach jest m.in. impreza „Lodowisko w rytmach disco”, podczas której uczestników czeka ślizgawka w rytm dyskotekowych hitów oraz na „Romantyczna ślizgawka”, kiedy to z głośników popłynie playlista pełna ballad.

Cennik

Bilet jednorazowy normalny – 15 zł

Bilet jednorazowy ulgowy* – 10 zł

**Opiekun osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności – wstęp darmowy

Parking

Goście mogą korzystać z miejsc parkingowych znajdujących się przy TAURON Areny Kraków. Jednorazowa opłata za wjazd to 8 zł, którą przed wyjazdem należy uiścić w parkomacie. W dniach wydarzeń w Arenie Głównej obowiązuje odrębny cennik parkingów.

Regulamin lodowiska jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

***

Więcej informacji o lodowisku przy TAURON Arenie Kraków, harmonogramie ślizgawek, biletach i wypożyczali sprzętu można znaleźć na stronie obiektu: www.tauronarenakrakow.pl.