Przedstawienie 2c i wyniki konkursu Echa Kurdwanowa

Klasa 2C kończy rok kalendarzowy wielkim sukcesem!!!
Dzieci z naszej klasy przez cały czas biorą udział w wielu przedsięwzięciach szkolnych, różnych konkursach i akcjach charytatywnych. Odnoszą wiele sukcesów w szkole jak i poza nią. Dziś chcemy jednak podzielić się wielkim sukcesem. Podczas zajęć kreatywnych uczniowie klasy 2C zrobili staropolskie ozdoby choinkowe oraz nagrały wspaniały Teatrzyk eko- logiczny słowno muzyczny. Oba konkursy miały charakter proekologiczny i były związane z Ludowymi Echami Kurdwanowa 2021- W dobrym klimacie-odsłona wirtualna. Organizatorami tego lokalnego przedsięwzięcia jest Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” we współpracy z Radą Dzielnicy XI – Podgórze Duchackie. Uczniowie klasy 2c zdobyli pierwsze miejsca w obu konkursach (ax equo z klasą 2e naszej szkoły). W ludowych Echach Kurdwanowa wzięły udział trzy klasy z naszej szkoły 1F, 2C i 2E i każda została laureatem w jakimś konkursie. Uczniowie klasy 2C przekazują gratulacje swoim kolegom i przedstawiają fotorelacje i nagrania swoich przedstawień.