Spotkanie wigilijne klasy 8A

Dzisiaj odbyła się nasza wigilia klasowa. Tradycyjnie przy łamaniu się opłatkiem złożyliśmy sobie życzenia świąteczne i nie tylko. Jak zawsze zadbaliśmy o oprawę naszego świątecznego spotkania. Z przyjemnością zajadaliśmy się ciastem od Natalki, blokiem czekoladowym od Patrycji, ciasteczkami od Jagody, Szymona, Kasi. Wszyscy pomagali w przygotowaniu wigilii klasowej. Myślami byliśmy z Amelką, Neli, Julką M. Julką K. Dawidem , Karolem Ziemkiem, Kirą i Piotrkiem, którzy nie mogli byd dzisiaj z nami. Życzymy im dużo zdrowia i szybkiego powrotu do szkoły.

Wszystkim naszym kolegom i koleżankom, uczniom, szacownemu Gronu Pedagogicznemu i Dyrekcji oraz całemu personelowi naszej szkoły życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2022!

Klasa 8A z wychowawcą p. Anną Synoradzką