Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w SP 149

Dzisiaj w naszej szkole odbył się coroczny Dzielnicowy turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora SP 149. Organizatorami turnieju była Dzielnica XI, oraz Dyrekcja i nauczyciele wychowania fizycznego SP 149. W turnieju wzięło udział 5 drużyn z SP 162, SP 27, SP 55,SP 149. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła SP 149 (I drużyna), II miejsce SP 27, III miejsce SP 55, IV miejsce SP162, V miejsce SP 149(II drużyna). Pamiątkowe dyplomy, Puchary, oraz nagrody dla każdej uczestniczki turnieju wręczała Pani mgr Agnieszka Barber, Dyrektor SP 149. Po skończonych zawodach uczestniczki, oraz opiekunowie drużyn zostali poczęstowani ciepła przekąska, pizza ! 


Wszystkim uczestniczkom turnieju oraz ich nauczycielom gratulujemy rywalizacji fair play, życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!
Oto krótka fotorelacja z turnieju.