Akademia z okazji 35-lecia naszej szkoły

10 listopada 2023 odbyła się uroczystość 35-lecia szkoły. Nasi uczniowie i chór szkolny zaprosili nas w podroż do przeszłości naszej szkoły, poczet sztandarowy brał udział w uroczystościach przy Kamieniu Pamięci na ul. Malborskiej, a w godzinach wieczornych odbyło się wspólne śpiewanie z MLZPiT Krakowiak Kurdwanów dla Niepodległej. Uroczystość odbyła się z udziałem zaproszonych gości, którzy na co dzień wspierają nasza szkołę: Ksiądz Dariusz Firszt (Proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Krakowie), Maria Kuzak (była Dyrektor Gimnazjum 28 i SP 149), Kazimierz Bożek (Przewodniczący Rady Dzielnicy XI), Dominik Homa (Radny Rady Miasta Krakowa), Krzysztof Sułowski (Radny Rady Miasta Krakowa), Siostra Katarzyna Jakubiec (Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie), Dorota Niedośpiał (Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 im. Władysława Szafera w Krakowie), Adam Grudzień (Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Kurdwanów Nowy”), Aldona Skoczek (Dyrektor Międzyszkolnego Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Krakowiak”).