Godziny dostępności

Godziny dostępności

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 149

Szanowni Państwo, zapraszamy na konsultacje z nauczycielami podczas godzin dostępności wskazanych w tabeli poniżej i bardzo prosimy o umawianie się z nauczycielami co najmniej na 1 dzień przed planowanym spotkaniem.

Imię i nazwisko nauczyciela

dzień i godzina dostępności

Adamek Agnieszka

poniedziałek 15.25 – 16.25

Adamiec Anna

wtorek 12.10 – 13.10

Antas Sylwia

czwartek 11.20 – 12.20

Babicz-Nowak Renata

poniedziałek 08:40 – 09:40 

Barber Agnieszka

poniedziałek 07.30 – 08.30

Biłas Jowita

piątek 13.30 – 14.15

Błaut Anna

piątek 09.40 – 10.40

Budziewska Magdalena

środa 14.00 – 15.00

Bździon Teresa

wtorek 9.20 – 10.20

Cichy Magdalena

środa 11.20 – 12.20

Daśko Julia

środa 13.20 – 14.20

Dębek Agata

poniedziałek 10.20 – 11.20

Duda Gabriela

poniedziałek 15.05 – 16.05

Dziubałtowska-Woźniak Martyna

środa 12.10 – 13.10

Fabijańska Anna

środa 07.30 – 08.30

Filar Anna

wtorek 15.10 – 16.10

Filek Anna

piątek 07.30 – 08.30

Gancarz Agnieszka

poniedziałek 13.30 -14.30

Gaszyńska Agnieszka

środa 10.30 – 11.30

Gniewek Ewelina

wtorek 07.30 – 08.30

Górniewicz Magdalena

poniedziałek 10.20 – 11.20

Gurgul Krystyna

wtorek 12.30 – 13.30

Guziak Tadeusz

poniedziałek 09.35 – 10.20

Hanusiak Zbigniew

środa 07.00 – 07.30

Janik-Olchawa Natalia

czwartek 07.30 – 08.30

Jędrysiak Daria

poniedziałek 13.30 – 14.30

Kochanowska-Kapera Anna

poniedziałek 08.30 – 09.30

Kocoń Aleksandra

czwartek 12.30 – 13.30

Kofin Anna

środa 11.20 – 12.20

Kołaczek Agnieszka

wtorek 12.30 – 13.30

Kowalska Angelika

poniedziałek 13.30 – 14.30

Królikowska Aleksandra

czwartek 07.30 – 8.30

Kurek Karolina

poniedziałek 16.00 – 17.00

Kuźniar Mariola

wtorek 11.20 – 12.20

Latko Joanna

poniedziałek 16.05 – 17.05

Litwiniuk Piotr

wtorek 10.30 – 11.00

Łepek Małgorzata

czwartek 10.00 – 10.30

Łobodziec Natalia

wtorek 12.00 – 13.00

Makuła Tomasz

wtorek 13.30 – 14.30

Mardyła Wioletta

piątrek 17.30 – 18.00

Mazurek Marzena

czwartek 08.10 – 09.10

Mietlicka Elzbieta

środa 09.30 – 10.30

Mietlicka Elzbieta

środa 09.30 – 10.30

Myrek Marta

wtorek 12.15 – 13.15

Nogaj Grażyna

wtorek 11.10 – 12.10

Ozimek Kamil

poniedziałek 08.35 – 09.35

Pałaszyńska Julita

środa 11.15 – 12.15

Piech Mateusz

poniedziałek 12.10 – 13.10

Pietrowska-Gruszka Edyta

czwartek 12.15 – 13.15

Pitala Dorota

środa 07.30 – 08.30

Płaszewska Bożena

poniedziałek 13.15 – 14.15

Płonka Sylwia

piątek 15.00 – 16.00

Płońska-Murzańska Halina

Czwartek 13.15 – 14.15

Przybyło Malwina

Czwartek 10.00 – 10.45

Raczyńska Ilona

wtorek 13.30 – 14.30

Ratusz Anna

czwartek 10.15 – 11.15

Rosiek Joanna 

czwartek 08:30 – 09:30

Rosół Dominika

czwartek 11.30 – 12.30

Ruszkowicz Ewa

poniedziałek 12.10 – 13.10

Rybałtowski Michał

czwartek 09.25 – 10.25

Rydzyńska Agnieszka

poniedziałek 14.15 – 15.15

Salamon Katarzyna

czwartek 11.15 – 12.15

Sierżańska Katarzyna

piątek 12.20 – 13.20

Skarbek Joanna

 

Sobieniowska Aleksandra

środa, 10.30 – 11.30 (co 2 tygodnie)

Stawowska Joanna

czwartek 10.20 – 11.20

Sternak Halina

poniedziałek 08.30 – 09.30

Synoradzka Anna

poniedziałek 09.30 – 10.30

Szczęśniak Monika

wtorek 07.30 – 08.30

Szefer-Walas Agnieszka

środa 11.30 – 12.30

Szydłowska Joanna

poniedziałek 13.15 – 14.15

Światłowska Adrianna

poniedziałek 14.20 – 15.20

Świstak Angelika

poniedziałek 12.30 – 13.30

Tota Ewa

poniedziałek 09.35 – 10.35

Tylek Magdalena

środa 10.00  – 11.00

Usyk Jadwiga

wtorek 07.30 – 08.30

Widanka Małgorzata

poniedziałek 14.14 – 15.15

Wiercioch-Jachna Katarzyna

środa 10.15 – 11.15

Wilczek Joanna

środa 07.30 – 08.30

Witkowska Jadwiga

poniedziałek 08.20 – 09.20

Wołek Bartosz

środa 11.15 – 12.15

Wołoch Agnieszka

wtorek 09.20 – 10.20

Wróbel Bogusław

środa 07.30 – 08.30

Yushko Maria

poniedziałek 08.30 – 9.30

Zahora Tomasz

poniedziałek 08.30 – 09.30

Zdanek Anna

piątek 12.10 – 13.10

Zieliński Adam

wtorek 15.10 – 16.10

Ziemba Małgorzata

poniedziałek 12.30 – 13.30

Zienkiewicz Magdalena

wtorek 10.20 – 11.20

Żółtak-Wyrwa Wioleta

poniedziałek 11.25 – 12.25