Akcja „Zima w szkole”

Podczas ferii zimowych Szkoła Podstawowa nr 149 organizuje akcję „Zima w szkole” dla uczniów klas I-IV. Postaramy się, aby czas półkolonii był czasem spędzonym aktywnie i jak najczęściej na świeżym powietrzu (będzie to oczywiście zależało od pogody i czystości powietrza).
Zajęcia będą odbywać się w godzinach 8.00-16.00 (klasy I-IV). Planowane zajęcia: sportowo-rekreacyjne, plastyczne, taneczne, a także wyjścia, wycieczki i inne. Szczegółowy program zostanie ogłoszony na tydzień przed rozpoczęciem każdego z turnusów na stronie internetowej szkoły.
Poniżej znajdują się terminy, w których planowana jest akcja „Zima w szkole”.
I turnus 30.01. – 03.02.2023 r.
II turnus 06.02. – 10.02.2023 r.

Koszt jednego turnusu to 230 zł (opłata obejmuje jedynie atrakcje przewidziane na dany turnus).

Obiady – istnieje możliwość wykupienia obiadów – koszt 15 zł – 75 zł za jeden turnus, płatne u kierownika półkolonii pierwszego dnia rozpoczęcia danego turnusu.
Podczas obu turnusów planowane jest korzystanie z komunikacji miejskiej.
Dziecko można zgłosić na dowolną ilość tygodniowych turnusów.

Uczestnikami akcji „Zima w szkole” są uczniowie z klas I-IV Szkoły Podstawowej 149, którzy mieszkają w Gminie Miejskiej Kraków.

Ze względów organizacyjnych, a także w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom — ilość miejsc jest ograniczona.

Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników jest oddanie wypełnionej karty uczestnika półkolonii wraz z załącznikiem nr 1 (dokumenty dostępne będą na stronie internetowej szkoły), akceptacja regulaminu półkolonii, a także wpłata 50 zł (dokumentacja i wpłata za każdy wybrany turnus).

Przyjęcie kart zgłoszeniowych oraz opłaty za turnusy, możliwe będą w dniach:

wtorek 3 stycznia 7.15-8.30 oraz 15.00-17.00
środa 4 stycznia 7.15-8.30 oraz 15.00-17.00

Dodatkowy termin, w razie wolnych miejsc: czwartek 5 stycznia 15.00-17.00 (zostanie potwierdzony w ogłoszeniach).

Z powodów organizacyjnych i finansowych bardzo prosimy Rodziców o rozważne podjęcie decyzji.
Kalkulacja kosztów uczestnictwa zakłada udział w zajęciach wszystkich zapisanych dzieci, dlatego też w przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 2 tygodnie przed rozpoczęciem danego turnusu wyżej wymieniona kwota nie będzie zwracana (wyjątkiem jest sytuacja, gdy na miejsce rezygnującego wpisze się inne dziecko).

Wesołych Świąt
Karolina Kurek