BAJKI DISNEY’A - RYSUNEK POSTACI - WYNIKI KONKURSU

Bardzo miło nam poinformować o rozstrzygnięciu Szkolnego Konkursu z Języka Angielskiego dla klas 1-4 pt. Bajki Disney’a – rysunek postaci”

 Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Kinga Małucha – klasa IVd

II miejsce: Izabela Brzozowska – klasa IIe

III miejsce: ex aequo: Aleksandra Sokół – klasa IIb, Adriana Charalampous- klasa IVb

Wyróżnienia: 

Filip Kosiorowski- klasa Ie, Dominika Dywan – klasa If, Maria Bahr – klasa IIa, Julia Gniewek – klasa IIe, Bartłomiej Górski – klasa IIc, Leon Bigaj – klasa IIb, Olaf Śmiech – klasa IIb, Marek Latała – klasa IIe, Anna Khimichenko- klasa IIa, Leon Skwarek – klasa IId, Zuzanna Wojtczak – klasa IIb, Stefan Kida – klasa IIc, Jan Cząstka – klasa IIc, Lena Kocznur -klasa IIc, Tomasz Gajewski – klasa IIe, Anna Cukier – klasa IIIa, Roksana Charalampous – klasa IVb, Zuzanna Tatuśko – klasa IVd, Oliwia Lisowska – klasa IVe,  Kateryna Trubacz – klasa IVe, Aleksander Wodziak- klasa IVc, Blanka Suska – klasa IVb, Dawid Rysz – klasa IVc. 

Serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy konkursu: Agnieszka Adamek, Julia Daśko, Agnieszka Gancarz, Alicja Kagulire, Ilona Raczyńska