Długopisy 3D a kreatywność

W ostatnim czasie uczniowie klas 5c, 5d oraz 6a na Zajęciach Kreatywnych mieli okazję zmierzyć się z długopisami 3D. Długopisy 3D to narzędzia, które pozwalają uczniom na tworzenie trójwymiarowych obiektów, przydatnych w różnych dziedzinach. Praca z długopisami 3D w szkole może być fascynującym doświadczeniem edukacyjnym. Praca z długopisami wymaga sprawnej i pewnej ręki, szybkiego działania, wyobraźni, a także skupienia i precyzji. Dzięki zajęciom uczniowie zdobyli bądź udoskonalili u siebie te umiejętności. Zajęcia z długopisami 3D w szkole mogą przynieść wiele korzyści, takich jak rozwijanie kreatywności i zdolności przestrzennych. Przy odpowiednim przygotowaniu i przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, długopisy 3D mogą stać się cennym narzędziem edukacyjnym, które zmotywuje uczniów do nauki i eksperymentowania w różnych dziedzinach. Poniżej kilka zdjęć z zajęć. 

Gabriela Duda