E-poradnik dla rodziców i uczniów klas VIII dotyczący rekrutacji i wyboru przyszłej szkoły

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna pn. Krakowski Ośrodek Kariery przygotowała praktyczny E-poradnik dla rodziców i uczniów klas VIII dotyczący rekrutacji i wyboru przyszłej szkoły: W poradniku znajdują się następujące zagadnienia: jak określić swoje predyspozycje zawodowe i kto może w tym pomóc uczniowi jak oszacować swoje możliwości, aby dobrze wybrać szkołę ponadpodstawową jaki jest system edukacji w Polsce czyli co uczeń może wybrać po szkole podstawowej jak poprawnie wypełnić wniosek w elektronicznym systemie Omikron najważniejsze informacje o branżach zawodowych i kwalifikacjach baza szkół branżowych, technicznych i liceów na co zwrócić uwagę wybierając liceum ogólnokształcące informacje dla uczniów SPE Opracowanie: Agata Chudzikiewicz, Joanna Turek – doradczynie zawodowe SPPP KOK Konsultacja merytoryczna: Tomasz Zemanek, Wydział Edukacji UMK E-poradnik znajduje się pod linkiem: http://poradniakrakow.com.pl/2024/03/15/e-poradnik-dla-rodzicow-i-uczniow-klas-viii/