Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05287/

 

W tym roku prócz ochrony NNW dla dzieci w ramach ubezpieczenia (od 2 wariantu) otrzymują pomoc w nauce poprzez 30 dniowy dostęp do wersji premium na odrabiamy.pl oraz 50 % kod rabatowy na zakup rocznej subskrypcji. 

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu. Jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka. 

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.  

Na portalu www.bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci. Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez rodzica.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. Po przejściu na stronę www.bezpieczny.pl w e-ulotce wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu i na ekranie Państwa komputera. 

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt: 

Renata Kostek

tel. 690 886 270

e-mail: renata.kostek1@sprzedazgenerali.pl

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05287/

Oferta indywidualnego ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Bezpieczny.pl dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w wieku od 7 do 25 roku życia,
z obowiązkiem szkolnym z możliwością rozszerzenia o OC Dziecka dla dzieci powyżej 13 r. ż.

Oferta indywidualnego ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Bezpieczny.pl
dla dyrektorów, nauczycieli i pracowników administracyjnych szkół podstawowych i ponadpodstawowych w wieku do 67 roku życia