KANGUR MATEMATYCZNY 2022

 Jak co roku, w trzeci czwartek marca, zaprosimy uczniów do udziału w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. To już XXXI edycja konkursu organizowanego na całym świecie przez  stowarzyszenie Kangourou Sans Frontie`res.  Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Na jego rozwiązanie przeznaczone jest 75 minut. Uczniowie przystąpią do testów konkursowych w czterech kategoriach:

Żaczek  – klasy 2, ale organizator dopuszcza również udział uczniów z klasy 1;
Maluch  – klasy 3 i 4;
Beniamin – klasy 5 i 6;
Kadet  – klasy 7 i 8.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmują nauczyciele matematyki ( w klasach 1-3 wychowawcy) w terminie do 4 lutego 2022r.  Należy dostarczyć:

  1. wypełnione i podpisane Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny i przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzenie zapoznania się z regulaminem i akceptacją jego zapisów
  2. wpisowe na konkurs w kwocie  12 zł.

Regulamin konkursu  pobierz regulamin konkursu 
Każdy uczestnik konkursu otrzyma zabawkę logiczną – ZAPLĄTANY KANGUREK – zobacz upominek!

Zapraszamy do wzięcia udziału  w konkursie
nauczyciele matematyki