Konkurs na POP-UP czyli moja książka 3D

Muzeum Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie na stworzenie własnej trójwymiarowej książki, czyli Pop-up’u! Przygotowany projekt powinien odnosić się do całej historii, motywów, wątków bądź scen z wybranej książki dla dzieci i młodzieży z dwudziestolecia międzywojennego,  których lista wraz linkami znajduje się na tutaj:  lista książek >>.

Jak zrobić POP-UP, czyli książkę 3D? Obejrzyj film instruktażowy, znajdziesz go u dołu strony.

Dla kogo?
Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych klas 1-6, w trzech kategoriach wiekowych:

• klasy 1-3,
  • klasy 4-6.

Co trzeba zrobić?
Przygotować własną książkę POP-UP i przesłać ją z dopiskiem „konkurs pop-up” na adres:

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Al. Piłsudskiego 29
05-070 Sulejówek

W przesyłce prosimy o podanie następujących informacji o uczestniku konkursu:

• imię, nazwisko oraz klasa, do której uczęszcza autor/autorka;
  • wiek autora/autorki;
  • nazwa i adres szkoły;
  • tytuł pracy;
  • tytuł książki, która była inspiracją.

Co można wygrać?
Wśród nagród jest tablet graficzny do rysowania, profesjonalne materiały plastyczne oraz książki! Ogłoszenie wyników nastąpi 13 grudnia 2021 r.

Masz pytania?
Coś jest niejasne? Skontaktuj się z koordynatorką konkursu, Zuzanną Zasacką: z.zasacka@mjpws.pl

Zapoznaj się z regulaminem konkursu>>.

Jakie konkursy organizowaliśmy w poprzednich latach? Sprawdź na tej stronie>>.

Na prace czekamy do 26 listopada 2021 r. (decyduje data stempla pocztowego).
Udział w konkursie jest bezpłatny.
Zapraszamy do udziału uczennice i uczniów szkół podstawowych.

Źródło: https://muzeumpilsudski.pl/konkurs-na-pop-up-czyli-moja-ksiazka-3d/