Krakowska  Liga Lekkoatletyczna

Jest to największy projekt zawodów lekkoatletycznych w Polsce dla Dzieci trenujących rekreacyjnie, tych które chcą rozpocząć swoją przygodę z królową sportu oraz Dzieci zrzeszonych w klubach sportowych. Pierwszy w Polsce cykl zawodów dedykowany dzieciom i młodzieży. Otwarty charakter ligi sprawi, że każdy będzie mógł spróbować swoich umiejętności i zarazić się pasją do uprawiania sportu. Cykl zawodów zakłada jeden start w miesiącu, w okresie od kwietnia do listopada z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych (lipiec, sierpień) Dzieci w wieku 4-15 lat z podziałem na kategorie wiekowe będą rywalizowały w wybranych przez siebie konkurencjach biegowych na dystansach 60m, 300m, 600m z profesjonalnym pomiarem czasu oraz w konkurencji technicznej, skok w dal. Zawody będą odbywały się na profesjonalnym obiekcie sportowym MOS ,,Wschód” Os. Szkolne 39 z infrastrukturą przeznaczoną do lekkiej atletyki.
Każde Dziecko będzie miało możliwość walki o atrakcyjne nagrody ponadto każde Dziecko otrzyma medal za udział w zawodach