KRAKOWSKI BIEG RODZINNY PO UNII EUROPEJSKIEJ

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej Szkoły do udziału w biegu, który odbędzie się przy naszej Szkole w dniu 5 października 2023 r. (czwartek) o godz. 16:30. Rejestracja zawodników rozpocznie się o godz. 16:00. Do startu zapraszamy pary uczeń/rodzic. Każda para, pokonując dystans 500 m, doda swój kilometr i w ten sposób wpłynie na wynik całej Szkoły.

Każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom i medal, a szkoła ma szansę otrzymać atrakcyjny sprzęt sportowy. Do wylosowania atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną jest voucher do wykorzystania w Termy Bania. Losowanie nagród na podstawie kuponów odbędzie się 8 października 2023 r. (niedziela) podczas Finału Rodzinnego Biegu po Unii Europejskiej , który startuje o godz. 13.00 na stadionie MOS Kraków Wschód na os. Szklonym 39. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu nagród jest obecność podczas losowania oraz posiadanie kuponu otrzymanego na etapie szkolnym biegu.

Koordynator biegu-Joanna Szydłowska

woman, road, running-1562560.jpg