Lego przerwa

W piątek 13.05.2022 r w ramach aktywnych przerw : „Razem zdrowo, wesoło i z pomysłem” odbyły się PRZERWY Z LEGO. Na 4 stolikach z klockami uczniowie klas od 1 do 8 mogli zmierzyć się z zadaniami do wykonania z klocków LEGO. I tak w ciągu trzech przerw oraz lekcji pomiędzy nimi tłum dzieci i młodzieży „okupował” kolejne stanowiska. Do zadań należało wykonanie MURU, NAJWYŻSZEJ WIEŻY, PIRAMIDY oraz WŁASNEGO IMIENIA. Presja czasu, rywalizacja oraz chęć zabawy dodatkowo podbiła gorącą do czerwoności atmosferę. Śmiech, radość, aktywnie spędzona przerwa i słodkie upominki dopełniły resztę.

Aktywne przerwy z LEGO to z pewnością pomysł do dalszej realizacji w kolejnym roku szkolnym. Już teraz zapraszamy organizatorzy – wychowawcy świetlicy szkolnej.