Międzyszkolne zawody w pływaniu

W dniu 3 listopada odbyły się międzyszkolne zawody w pływaniu indywidualnym i sztafetowym dla Szkół Podstawowych w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały uczennice-Maja Dudziak-50m stylem dowolnym,  Zuzanna Siwek-50 m stylem dowolnym, Zosia Stańczyk- 50 m stylem klasycznym, Hania Masłowska- 50 m stylem klasycznym, Marysia Wożniak- 50m stylem klasycznym , Milena Fraszczyńska- 50 m stylem dowolnym, Lena Fuchs- 50 m stylem grzbietowym, Anna Molenda – 50 m stylem klasycznym , Anna Cukier- 50 m stylem dowolnym. Wszystkie uczennice zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, ambitnie i na miarę swoich możliwości walczyły do samego końca zarówno indywidualnie jak i w wyścigu sztafetowym.
Na uwagę zasługuje świetny wynik i zajęcie przez Maję Dudziak  VI miejsca w Krakowie w wyścigu na 50 m stylem dowolnym, co daje uczennicy awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się na początku Nowego 2023 roku.

Wszystkim uczennicą gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!