Mistrzostwo Krakowa w koszykówce dziewcząt klas 4-6!!!

Niezmiernie miło nam ogłosić, iż w zakończonych Igrzyskach Dzieci w koszykówce dziewcząt tryumfowała Szkoła Podstawowa nr 149! Jesteśmy mistrzami Krakowa 

Przy donośnym dopingu koleżanek i kolegów z klas sportowych nasza drużyna zdobyła złoty medal wygrywając wszystkie mecze w całych rozgrywkach! Serdeczne gratulacje dla całego niepokonanego zespołu za mądrą oraz efektowną gre i za pokazanie charakteru w najtrudniejszych momentach. Tym samym nasz Złoty Team awansował do etapu województwa gdzie zmierzy się z najlepszymi drużynami w Małopolsce.

Klasyfikacja końcowa:
1. SP149
2. Szkoła Marcina Gortata
3. SP2

4. SP37

Naszą szkołę reprezentowali:
Adetoye Esosa , Jabłońska Oliwia, Jabłońska Sara, Korzeniowska Martyna, Koster Julia, Małucha Kinga, Moskała Aleksandra, Neverly Marcelina, Panek Pola, Astrouskaya Anastasiya z klasy 6D i Białosukna Milena, Gorczyca Iga, Malinowska Klara, Spisał Julia z klasy 5D.