Sukces naszych uczniów

W dniu 9 czerwca odbył się turniej piłkarski zorganizowany przez Straż Miejską i Szkołę Podstawową nr 162. W turnieju brało udział 8 zespołów podzielonych na 2 grupy. Zwycięzcą turnieju została Nasza Szkoła nr 149 wygrywając wszystkie mecze i tracąc zaledwie jedną bramkę a równocześnie strzelając 16 goli!!! W wielkim finale zwanym derbami Kurdwanowa pokonaliśmy Sp162 1-0 . W fazie grupowej odbyły się „małe derby” gdzie także udało nam się pokonać sąsiada „za miedzy” sp162 2-0. Cała drużyna zagrała na „medal”
Skład drużyny: Szymon Nobis (gk) , Igor Szwajdych, Igor Witek, Mateusz Zajdel, Szymon Dudek, Maksymilian Waciak, Michał Kubik, Jakub Szczepanek, Trener Bartosz Wołek

Dziękujemy Dyrekcji i Panom Nauczycielom wf sp 162 za świetne przygotowanie imprezy, atmosfera na trybunach była wspaniała:)