SUKCES UCZNIÓW
SP 149

Filmik został zrealizowany w ramach konkursu „Promujemy Szkolny Budżet Obywatelski 2021” organizowanym  przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie.

Do realizacji projektu zostali zaangażowani uczniowie klasy 7c, którzy na przełomie maja i czerwca (2021) wzięli udział w nagraniu scenek. Realizacja projektu trwała około 5h (nagrania i montaż) i wykorzystano do tego celu smartfon. 

Zajęcie 7 miejsca na 34 szkoły biorące udział w projekcie zapewniło nam nagrodę w kwocie 30000 zł z której jesteśmy bardzo dumni. Tabele z wynikami konkursu możesz zobaczyć pod linkiem.

Po licznych naradach wytypowaliśmy projekty, które w dniu 17 września 2021 zostały poddane pod głosowanie.  Bezkonkurencyjna okazała się „strefa relaksu” na którą zagłosowało 141 uczniów. Na siłownie swój głos oddało  74 uczniów. Chcemy robić kolejne filmiki – dlatego zakup zestawu do nagrywania i montażu również uda nam się zrealizować. Każdego ucznia naszej szkoły obdarujemy również voucherem lodowym.