Tydzień Teatru 21-22 marca

21 marca rozpoczęliśmy w naszej szkole Tydzień Teatru. Tym razem nawiązuje on do estetyki i form street artu. W czwartek rozpoczęliśmy świętowanie od Międzynarodowego Dnia Poezji. Uczniowie mogli przyjść do szkoły w stroju nawiązującym do wybranego utworu poetyckiego. W holu przy wejściu A powstała girlanda, na której uczniowie zawieszali karteczki z tytułami wierszy, które ich zainspirowały. W piątek w holu na pierwszym piętrze stanął kartonowy labirynt, w którym zostały ukryte koperty z zapisanych na kartkach zadaniami do wykonania na terenie szkoły. W przygotowanie labiryntu zaangażowani byli uczniowie klasy 5a.
Zapraszamy do udziału w wydarzeniach zaplanowanych na przyszły tydzień. Obchody Tygodnia Teatru potrwają do 27 marca.

Organizatorki Tygodnia Teatru: Martyna Dziubałtowska, Daria Jędrysiak, Julita Pałaszyńska, Aleksandra Kocoń