Wielka zbiórka dla Burka i Kocurka

Szanowni Państwo, 4 października będziemy obchodzić Dzień Dobroci dla Zwierząt. W związku z tym, jak co roku, organizujemy zbiórkę darów dla Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt – miejsca, gdzie trafiają niechciane psy i koty, których jedyną „winą” jest to, że trafiły na nieodpowiednich ludzi. 


W dniach 4 – 10 października będziemy zbierać karmę suchą i w puszkach, koce, legowiska oraz inne akcesoria dla psów i kotów. Na naszą pomoc czeka 390 psów i ponad 430 kotów spragnionych miłości i odpowiedniej opieki. Ich los jest w pełni zależny od Wielkich Serc Ludzi!

Dziękujemy Wam za każde dotychczasowe wsparcie i prosimy – zostańcie z nami i naszymi Zwierzakami. Każdy najmniejszy dar ma ogromne znaczenie, szczególnie przy tak dużej liczbie podopiecznych.

Przyniesione dary prosimy przekazywać dyżurującym wolontariuszom, którzy będą oczekiwali od g. 7:30 do g. 7:45 w pobliżu dyżurki Pani Woźnej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!
Koordynatorki akcji: Anna Filek i Marta Dymek

continental bulldog, dog, animal-2437110.jpg
dog, pet, canine-4633734.jpg
cat, pet, yawning-339400.jpg
maine coon, pet, cat-8237573.jpg