XX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku – on-line

Do 28 lutego 2022 r. na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9, www.styczniowetargi.zsisim.pl odbędą się  XX „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line – impreza o charakterze edukacyjno – wychowawczym, przygotowana w szczególności z myślą  o uczniach klas  ósmych szkół podstawowych, ich rodzicach oraz nauczycielach.

Najważniejszym celem organizacji „Targów” jest pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Zespoły szkół zawodowych funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzących naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu rynku pracy na rzemieślniczy i średni personel techniczny.

W trakcie XX „Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line, 25 krakowskich zespołów szkół zawodowychzaprezentują ofertę edukacyjną  na nadchodzący rok szkolny 2022/2023.

Właściwy wybór szkoły ponadpodstawowej jest jedną z pierwszych, a jednocześnie ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z okazji, aby w jednym miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa zawodowego, tak, aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Dlatego warto poświęcić czas i odwiedzić stronę internetową Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, w dniach od 13 stycznia 2022 r. (czwartek) do 28 lutego 2022r., aby spośród różnorodnych, prezentowanych ofert edukacyjnych krakowskich zawodowych szkół ponadpodstawowych wybrać tę najwłaściwszą, zgodną z  zainteresowaniami i predyspozycjami.

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatora oraz uczestników „Targów”

Barbara Lesińska

Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji  w Krakowie,

Telefon: (12) 411 76 11; fax: (12) 411 30 70;

e – mail: zsisim@wp.pl

www.zsisim.pl

Załączniki

Lista Szkół

Data: 2021-11-17, rozmiar: 1 MB