Zajęcia baletowe w Szkole Podstawowej nr 149

Serdecznie zapraszamy do zapisów wszystkie chętne młode baletnice! Wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową https://www.studiobaletowemotyl.pl/karta-zgloszeniowa Podaruj swojemu dziecku radość tańca.

Studio baletowe Motyl powstało w 2010 roku by zarażać młodych ludzi miłością i pasją do tańca. Pragniemy wprowadzić młode baletnice w magiczny świat sztuki, gdzie odkryją jak niezwykły jest taniec klasyczny.

Pomagamy odkryć talent!

Dzięki zajęciom uczestnicy zyskują możliwość rozwijania koordynacji ruchowej poprzez naukę płynności ruchów i wdzięku, biorą udział w ćwiczeniach taneczno-umuzykalniających, rozwijają swoją kreatywność oraz poczucie rytmu, elastyczność caiała, dyscyplinę. 

Na początek zaprosimy Pańśtwa na lekcją próbną Wtedy najlepiej sprawdzicie czy Balet to jest to !! Jak co roku dziewczynki dzielimy na grupy wiekowe i umiejętnościowe. Zajęcia prowadzimy dwa razy w tygodniu po 45 minut. Dokładny harmonogram podamy w drugiej połowie września