ZBIÓRKA DLA LWOWA

Od poniedziałku do piątek w naszej szkole będzie prowadzona zbiórka darów dla Ukrainy. Tym samym włączamy się w akcje „Zbiórka dla Lwowa”, która organizowana jest przez miasta Kraków. 

Potrzebne są: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe.

Żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.

Dary można składać przy wejściu A i B. Rodzice, którzy pragną włączyć się w akcje mogą przekazywać dary przy wejściu B wyznaczonym do tego celu uczniom.  

Więcej o akcji przeczytasz na stronie www.krakow.pl