Bieg po UE

13 maja odbył się na terenie boisk szkolnych SP 149- Rodzinny Bieg po Unii Europejskiej. CEL IMPREZY 1. Popularyzacja biegów rodzinnych jako formy aktywnego spędzania czasu. 2. Integracja środowisk szkolnych – uczniów, rodziców i nauczycieli. 3. Poszerzenie wiedzy dzieci i młodzieży o Unii Europejskiej. ORGANIZATOR Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków – Wschód Uczestnicy mieli do pokonania wraz z rodzicem/opiekunem prawnym dystans 500 m. Razem para pokonuje dystans 1 km. Wynikiem danej szkoły jest suma kilometrów pokonanych przez wszystkie pary biorące udział w zawodach. Na wynik w klasyfikacji międzyszkolnej wpływa suma pokonanych kilometrów, a nie czas pokonania dystansu. W naszej szkole wzięło w dniu dzisiejszym udział 59 par czyli 118 osób !!! Brawa i gratulacje! Każde dziecko oraz rodzic otrzymał pamiątkowy dyplom i medal. Był też gorący poczęstunek dla każdego uczestnika po biegu. Przy rejestracji natomiast każda para dostała kupon do wylosowania cennych nagród. Nagrodą główną będzie wycieczka do DISNEYLANDU. Losowanie nagród na podstawie kuponów odbędzie się podczas Finału Rodzinnego Biegu po Unii Europejskiej – 25 maja 2024 r. (sobota) , który startuje o godz. 15.30 na Krakowskich Błoniach. Rejestracja do biegu finałowego będzie w godzinach 13:30-15:00. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu nagród jest obecność podczas losowania oraz posiadanie kuponu otrzymanego na etapie szkolnym biegu. Oto krótka fotorelacja z Biegu po UE z SP 149.