GEO-budowanie - zaproszenie na warsztaty

24 października obchodzimy Światowy Dzień Origami. Dzień później jest Święto  Makaronu. Te wyjątkowe dni w kalendarzu uczcimy w projekcie „Matematyka na co dzień i od święta” warsztatami pt. GEO-budowanie.

W planie mamy tworzenie wielościanów  z kolorowego  papieru,  rurek do napojów, makaronu i plasteliny.  Nie zabraknie też modułowego origami.  Każda powstała bryła otrzyma swoje portfolio z opisem charakterystycznych cech.

Na warsztaty, które odbędą się  w poniedziałek 25 października 2021r. w godz. 13:30 – 14:30 zapraszamy uczniów klas 4-6. Zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmują nauczyciele matematyki do najbliższego piątku. Ze względów organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona.

W imieniu nauczycieli matematyki klas 4-6
Anna Błaut