Kartka Wielkanocna dla Prezydenta Stanów Zjednoczonych

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły z klas 2-5 do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastyczno-językowym pt. Kartka Wielkanocna dla Prezydenta Stanów Zjednoczonych z życzeniami w języku angielskim.

Przy ocenie kartek będą brane po uwagę: kreatywność, samodzielność, poprawność językowa oraz estetyka wykonania pracy.

Główne cele konkursu to: doskonalenie umiejętności pisania krótkich tekstów w języku angielskim oraz zapoznanie uczniów z tradycjami świątecznymi krajów anglojęzycznych.

Prosimy o dostarczenie podpisanych kartek nauczycielkom języka angielskiego w terminie do 14.03.2023r.

Kartki laureatów konkursu zostaną wysłane wraz z listem do Prezydenta Stanów Zjednoczonych z okazji Świąt Wielkanocnych.

Organizatorzy konkursu:

Agnieszka Adamek, Agnieszka Gancarz, Julia Daśko,Ilona Raczyńska, Adrianna Światłowska

easter, eggs, colorful-1240521.jpg