KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW  IX edycja – 2023 rok

Szanowni Rodzice,
Drodzy Uczniowie,

uprzejmie informujemy, że w bieżącym roku szkolnym odbędzie się IX już edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców.

Podobnie jak w roku ubiegłym będzie odbywał się na terenie czterech rejonów Krakowa:

Krowodrza 06.03-10.03     (Dz. IV,  V, VI, VII)
   Podgórze 13.03-17.03         (Dz. VIII, IX, X, XI, XII, XIII)
   Śródmieście 20.03-24.03   (Dz. I, II, III)
   Nowa Huta 27.03-31.03     (Dz. XIV, XV, XVI, XVII, XVIII)

Serdecznie zachęcamy Uczniów siódmych i ósmych klas do wizyt w szkołach technicznych i branżowych.  Oferta przygotowana przez krakowskie szkoły będzie ciekawa i różnorodna. Pozwoli uczniom na
głębszą refleksję na temat wyboru dalszej ścieżki kształcenia, a także da szansę na osobiste zweryfikowanie stereotypów na temat szkół prowadzących kształcenie zawodowe. Wydarzeniom tym będą również towarzyszyć tzw. Otwarte Soboty we wszystkich  samorządowych technikach i szkołach branżowych.  Zgodnie z poniższym harmonogramem:

Krowodrza 11 marca       (Dz. IV,  V, VI, VII)
   Podgórze 18 marca           (Dz. VIII, IX, X, XI, XII, XIII)
   Śródmieście 25 marca     (Dz. I, II, III)
   Nowa Huta 1 kwietnia     (Dz. XIV, XV, XVI, XVII, XVIII)

Podczas czterech Otwartych Sobót, dyżury dla uczniów i ich rodziców pełnić będą doradcy zawodowi. Będzie to okazja do bezpośredniej rozmowy na temat wyborów edukacyjnych uczniów. Harmonogram Krakowskiego Tygodnia Zawodowców zostanie przekazany w późniejszym terminie.

welding, welder, work-67640.jpg