Lato w szkole – Turnus 4

TURNUS IV 17-21 lipca 2023 r.

Podczas akcji wchodzimy wejściem B. Zajęcia od godz. 8.00 do godz. 16.00 Obiad ok. godz. 13.30

Ze względów organizacyjnych oraz pogodowych plan może ulec zmianom.

Każde dziecko powinno mieć mały plecak, a w nim: buty na przebranie, nakrycie głowy, wodę, drugie śniadanie, chusteczki higieniczne.

• 17 lipca (poniedziałek) – Wyjście do kina – „Między nami żywiołami” ,
  • 18 lipca (wtorek) –  Zwiedzanie Skarbca Królewskiego na Wawelu, po obiedzie warsztaty detektywistyczne (proszę założyć ubrania, których nie szkoda będzie lekko ubrudzić 😉 )
  • 19 lipca (środa)  –  Muzeum Lotnictwa – zwiedzanie + warsztaty „Składanie modeli”  ,
  • 20 lipca (czwartek) – GOkidz – „Na tropie Krakowskich legend”  ,
  • 21 lipca (piątek) – Wyjazd do Alpacka Home + wodna niespodzianka po obiedzie (proszę wziąć ubrania na przebranie).
  • Opłaty za obiady i pozostała kwota za turnus płatne u kierownika półkolonii pierwszego dnia rozpoczęcia danego turnusu.
Więcej o akcji kliknij  tutaj

Kierownik Turnusu  IV

Gabriela Duda