Ostatki w SP 149

25.02.2022 r w ostatni piątek karnawału odbyły się kolejne spotkania w ramach aktywnych przerw „Razem zdrowo, wesoło i z pomysłem”. Tym razem 14 klas w oddziałach od 1-3 bawiło się przy gorących i porywających do tańca rytmach ZUMBY. Podczas 6 wejść udało się wspólnie tańczyć , ćwiczyć i beztrosko bawić ponad 300 dzieciom. Wychowawcy i wspierający ich nauczyciele także wesoło podrygiwali przy gorących rytmach miedzy innymi Samby de Janeiro. Nie brakowało śmiechu, radosnych okrzyków a ponad wszystko dobrego humoru. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem wykonywali pokazywane w rytm muzyki ćwiczenia fitness, a niektórzy tworzyli nawet własne propozycje. Z pewnością taka forma aktywności cieszy się ogromnym powodzeniem a spotkania w ramach aktywnych przerw powinny na stałe wejść do kalendarza szkolnego. Wszystkie spotkania poprowadziła dla klas p. Joanna Rutkowska- wychowawca świetlicy kl.1 przy wsparciu i pomocy technicznej p. Elżbiety Hilt również wychowawcy świetlicy oraz bibliotekarza szkolnego.