Tydzień atrakcji w kl. 5b

Dla naszej klasy był to ciekawy i pełen emocji tydzień – najpierw, 8 marca,  chłopcy zorganizowali Dzień Kobiet dla swoich koleżanek – jednak inaczej niż inni 🙂 🙂 Dziewczynki z klasy 5b miały zapewnione atrakcje- chłopcy czytali im zabawne wiersze, zagadki, nie obeszło się bez quizów i konkursów (których nie można było przegrać). Na zdjęciach widzimy zaangażowanie i wielkie emocje.
Każda z nas otrzymała  drobne upominki i dyplomy.
 
W czwartek, 10 marca wybraliśmy się na spektakl ” Dwanaście prac Heraklesa” w teatrze Groteska połączony ze spacerem po Krakowie i wspólnym posiłkiem. W wyniku burzliwych dyskusji, wygrał fast food, ale czasami trzeba skosztować i takiego jedzenia, ważne, że wszystkim smakowało i każdy wyszedł wzmocniony przed spacerem i spektaklem.

Adrianna Foremniak