Sprzątanie świata – wyniki konkursu

W trzeci weekend września na całym świecie organizowane są akcje związane ze SPRZĄTANIEM ŚWIATA – z tej okazji uczniowie kl. 4 – 8 mieli możliwość wzięcia udziału w konkursiePoniżej prezentujemy wyróżnione prace, których autorami są: Filip Lubera, kl 4a; Mikołaj Kubiś, kl 4b; Szymon Dąbrowski, kl 4b; Zofia Masłowska, kl 4b; Karyna Krutsko, kl 4b; Jakub Weryński, kl 5d; Lena Fuchs 6b; Hanna Masłowska, kl 6b; Maksymilian Litwin, kl 7b; Hanna Rosiek, kl 8a; Emilia Starzyk, kl 8a; Nadia Grendus, kl 8b. 

W organizację konkursu zaangażowali się nauczyciele biologii, przyrody i geografii przy zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy za udział w konkursie i kreatywną interpretacje tematu 🙂 

 

Koordynatorzy konkursu: Pani Natalia Janik – Olchawa, Pani Anna Kofin, Pan Adam Zieliński