Wycieczka do Ojcowa

Dnia 15 października klasy 4a i 4e wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Anną Zdanek i p. Marzeną Mazurek wybrały się na wycieczkę integracyjną do Ojcowa. Pogoda sprzyjała pieszej wędrówce szalonym zabawom  na trawie. Naszą przygodę zaczęliśmy od zwiedzenia Groty Łokietka, największej jaskini na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego. Następnie niebieskim szlakiem udaliśmy się pod Bramę Krakowską, skąd już tylko krok do tzw. źródełka miłości. Po odpoczynku i zabawach kontynuowaliśmy nasz spacer Doliną Prądnika w pięknej jesiennej scenerii, z uwagą wsłuchując się w opowiadanie Pani Przewodnik o mijanych po drodze wyjątkowych skałach: Rękawicy, Igle Deotymy czy Panieńskich Skałach. Do Krakowa wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni zw wspólnie spędzonego czasu.

Z utęsknieniem czekamy na kolejne klasowe wyjazdy!

Klasa 4a – wych. Anna Zdanek

klasa 4e – wych. Marzena Mazurek