MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy

Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie klas 1-3 wspólnie z Małym Samorządem Uczniowskim przygotowali niespodziankę dla DYREKCJI oraz NAUCZYCIELI uczących w ich klasach. Działaliśmy w pełnej konspiracji, chcąc sprawić Państwu radość, doceniając pasję i zaangażowanie, jakie nauczyciele wkładają w swoją pracę. Udało się, uczniowie chętnie podjęli wyzwanie, dzięki temu powstała gazetka z portretami oraz opisami cech charakteru nauczycieli. Tablice z efektem działań MSU znajdują się na korytarzu przy sekretariacie. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie

ZGADNIJ KTO TO?

GOTOWI?

ZACZYNAMY!

Należy napisać na kartce imię i nazwisko nauczyciela, który jest na portrecie oraz wrzucić swoją propozycję do skrzynki. Komu uda się odgadnąć  wszystkie postacie z portretów? Z pośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę. Pudełko znajduje się przy tablicach. 

Losowanie odbędzie się 4 listopada 2021 roku.

Życzymy miłej zabawy 🙂
opiekunowie MSU
Anna Fabijańska
Agnieszka Gaszyńska