“Rozbrykana Akcja”. Konkurs na mem

Zapraszamy do udziału w konkursie na mem, którego bohaterami będą króliki (inspiracji można szukać na stronach internetowych i mediach społecznościowych Stowarzyszenia Pomocy Królikom).

I. Organizatorzy

Organizatorem konkursu jest pani Martyna Dziubałtowska i pani Agnieszka Gancarz.

II. Uczestnicy

Konkurs jest kierowany do uczniów Szkoły Podstawowej nr 149 w Krakowie.

III. Cel konkursu

Celem konkursu jest poznanie gatunku wypowiedzi internetowej, opartej na schemacie konstrukcyjnym, rozwijanie umiejętności graficznych, plastycznych i informatycznych oraz edukacji w zakresie właściwej opieki nad zwierzętami.

IV. Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 12 września do 23 września 2022 roku.

V. Zasady konkursu

1. Zgłoszenie do konkursu odbywa się przez wiadomość mailową. Swoje memy można przesyłać na adres m.dziubaltowska.sp149@gmail.com do piątku 23 września 2022 roku do godziny 16:00.

2. Mem musi być dołączony w załączniku w formacie .jpg, .jpeg, .png, .gif.

3. W wiadomości musi znajdować się imię i nazwisko ucznia oraz klasa.

4. Mem musi opierać się na załączonym do regulaminu zdjęciu.

5. Mem nie może personalnie nikogo obrażać ani wyśmiewać, nie może być wulgarny.

6. Korzystać można ze źródeł z wolną licencją, różnego rodzaju generatory memów (np. memy.pl ).

7. Autorem mema zgłoszonego do konkursu może być tylko jedna osoba.

8. Jeden uczestnik może nadesłać maksymalnie dwie prace konkursowe.

9. Zwycięskiego mema wyłoni komisja konkursowa powołana przez organizatora.

10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 3 października 2022 roku.